Minika Çocuk Tv

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Turkuvaz Medya tarafından geliştirilen Minika Çocuk Tv mobil uygulaması Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indiriliyor.

Minika Çocuk Tv gelişen teknoloji ile birlikte artık mobil cihazlarınızda da yerini alıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarınıza Minika Çocuk Tv mobil uygulamasını indirerek çocuklarınızın her yerde çizgi film eğlencelerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. Çizgi filmler sadece evde televizyonda izlenmekten geri kalıyor, cep telefonlarınızdan da artık evde olmadığınız zamanlarda Minika Çocuk Tv'yi açarak çocuklarınıza çizgi film seyrettirebilirsiniz. 

Uygulamamız büyüklerden daha çok çocukları baz alıyor ve onların çizgi film maceralarını her yerde yaşamaları için olanak sağlıyor. Sizde çocuklarınızı bu eğlenceden mahrum bırakmayın ve onlar cep telefonlarınızdan diledikleri çizgi filmi seyrettirin. 3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle ebeveynlerin her zaman yanında olan Minika Çocuk Tv mobil uygulaması sayesinde kaçırılan çizgi film bölümlerine kolaylıkla erişebilir ve seyrettirebilirsiniz. 

Uygulamamızın içerisinde yer alan çizgi filmlerin çocuklara kesinlikle bir zararı yoktur, aksine çocuklarınızın kişisel gelişimlerine de destek olmaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığıyla seyrettirebilirsiniz. En sevdiği çizgi filmlerin televizyonda yayına girme saatlerini beklemektense mobil cihazınızda onlara bu zevki anında yaşatın. 

Daha Fazla Göster
Minika Çocuk Tv indir